Jak se shánějí zpětné odkazy?

Ohodnoťte post

Internetové stránky, na něž se nikde na internetu neodkazuje, jsou ztracené. A to doslova. Pravděpodobnost, že by je někdo v tom veškerém obsahu internetu našel, je prakticky rovna nule. A proto se přikládá takový význam budování zpětných odkazů, linkbuildingu.

A jak se takové zpětné odkazy, které by na uvedenou stránku upozorňovaly na cizích webech, získávají? Způsobů je celá řada. A zatímco jsou některé žádoucí a ceněné, jiné jsou pochybné nebo dokonce zavrženíhodné.

A chcete-li, abyste byli na internetu se svými stránkami dobře hodnoceni a aby byly tato vaše výtvory lehce k nalezení, máme tu pro vás několik inspirací, jak si lze dostatek zpětných odkazů zajistit.

A dalo by se ještě dlouho pokračovat. Možnosti tu tedy určitě jsou. A jde jen o to, zda je dokážete využít a jak.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol