Jak si zajistit návštěvnost?

Ohodnoťte post

Internetové podnikání má své přednosti a pochopitelně také nedostatky. A proto by na tuto skutečnost měli být připraveni všichni, kteří se do toho hodlají pustit, a dotyčným by mělo být jasné i to, jak zvládnou potíže, které se i tady, na internetu, dají očekávat.

Ty, kdo už nějaký jiný typ podnikání znají, by tu mohla třeba zaskočit ta skutečnost, že navzdory počtu uživatelů internetu nemusí být dostatek návštěvníků a zákazníků na jejich podnikatelském webu. Ti, kdo očekávali, že na rozdíl od jejich kamenné provozovny nebude na internetu o zákazníky nouze, protože se tu není nutno omezovat jen na lidi žijící ve fyzickém dosahu, mohou být zaskočeni tím, že se na jejich webu může vyskytovat dokonce ještě míň lidí než třeba v jejich dřívějším kamenném obchodě.

Nemyslete si, že vám tu lžu, že to není možné, protože má internet daleko více uživatelů, a tedy i možných zákazníků, než několik ulic přiléhajících ke klasické provozovně. Potenciál internetu je sice nesrovnatelně větší, ale problém je v tom, že je tu jednak i více konkurentů a jednak se dočká podnikatelských úspěchů jenom ten, kdo je se svojí nabídkou nalezen dostatkem potenciálních zákazníků. A to je při množství internetových nabídek krajně nepravděpodobné, pokud se to nějak nepodpoří.

A tak se ti nabízející něco na internetu musí snažit, aby si jich budoucí zákazníci všimli. A aby těch, kdo si jich všimli, bylo dost. A jediným prokazatelně zabírajícím řešením je tu optimalizace pro internetové vyhledávače, nabízená firmou SEOlight. Jistě, i nějaká jiná propagace by tu mohla mít svůj význam, i reklamy mohou mít pozitivní vliv, ale jenom optimalizace dokáže dostat některé nabídky do čela toho, co předkládají veřejnosti internetové vyhledávače. A právě to, co se nejlépe nabízí v internetových vyhledávačích, slaví podnikatelské úspěchy.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol