Jak vylepšit svůj web

Ohodnoťte post

V současné době se skutečně na internetu pohybuje mnoho rozličných věkových skupin, ale také jsou mezi nimi starší lidé, kteří se častokrát špatně orientují ve spleti všech virtuálních informací. Rovněž musíte počítat s tím, že společnost netvoří jen zdraví jedinci, ale součástí jsou rovněž handicapovaní uživatelé. Jak se zdá, tak dalším trendem budoucnosti bude podstatný krok a to, aby vaše stránky všichni dobře viděli a našli, včetně osob, kteří mají zrakové postižení.

Přístupnost je důležitá

Ač jste nad tím možná ještě nepřemýšleli, tak skutečně zájem o internetové zpravodajství, prezentace firem nebo vzdělávacích programů, návodů, nákupů v internetových obchodech, atd. roste. Zajištění přístupnosti obsahu vašeho webu, služeb či produktů pro osoby se zdravotním postižením přinese víc, než si jen můžete pomyslet.

Rozvoj technologií vede k zamyšlení

Každý majitel webové stránky, by se měl zamyslet nad tím, jakým způsobem vylepšit svoji prezentaci a v podstatě tak držet krok s nejnovějšími trendy, což samozřejmě platí i pro tento rok, kdy se určitě objeví další novinky. Když zaspíte, poté bezpochyby konkurence může získat náskok, který se samozřejmě špatně dohání nebo dokonce předbíhá. I přístupnost je pouhým tipem v SEO trendech, které stojí ve frontě realizace. Je to možné vodítko, kterým směrem se lze vydat a zlepšit si tak SEO strategii. Poslední volbu bude mít vždy majitel webových stránek.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol