Jak získat a neztratit zákazníky?

Ohodnoťte post

Dalo by se říci, že když chce někdo na internetu se svým webem prorazit a dosáhnout určitých úspěchů, nemá to těžké. Nejnaivnější lidé se domnívají, že je vzhledem k počtu uživatelů internetu dostatečný zájem o kterýkoliv web zajištěn automaticky, a ti méně naivní pak mohou zastávat názor, že stačí využít reklamu a každý se dočká svého. Jenže ti první se mýlí, protože si internetová veřejnost cestu na jakýkoliv web v záplavě dalších webů často nenajde, a to třeba vůbec, a těm druhým, sázejícím na reklamu, by se sice jejich přání, tady touha po vysoké návštěvnosti, splnit mohlo, ovšem za cenu tak vysokých nákladů, že by se to mnohokrát nevyplatilo.

A když tedy někdo potřebuje vyšší návštěvnost webu, než jaké se mu dostává, musí na to jít nějak jinak. Efektivně a současně i levněji. Což může znamenat i potřebu využít e-mailing. Což je způsob, jímž se dá na internetu oslovit klidně i docela velký počet lidí, a to způsobem přinášejícím své nesporně pozitivní výsledky.

Ovšem ani s e-mailingem to není na internetu zase až tak jednoduché. Nestačí totiž jenom posbírat spoustu e-mailů nejrůznějších adresátů, kde se jenom dá, a začít je bombardovat svými nabídkami. To by dopadlo asi jako v případě jiného spamu, třeba reklam na Viagru pochybného původu nebo lživých vyděračských e-mailů či nabídek investic někde v Nigérii. Tedy lidé by to smazali coby nevyžádanou a nechtěnou poštu. A bylo by po nadějích.

Při skutečně fungujícím e-mailingu jde o to, oslovovat pouze ty, kdo mají nebo mohou mít o určitou nabídku na určitém webu zájem, a to tak, aby byl takový zájem podpořen a nikoliv ztracen. Takže to chce hledat a oslovovat ty, jimž je podobná pošta v onom konkrétním případě určena. Chce to tedy hledat.

Jenže kdo si najde ty pravé adresáty, tomu e-mailing prospěje. A přitom jde i o docela jednoduché řešení, jak se zviditelnit a prosadit na internetu. Zejména když se využije automatické rozesílání e-mailů s pomocí MailChimp nebo SmartEmailing, které to zvládnou v mnoha ohledech samy. A zajistí webu žádoucí návštěvnost a zájem.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol