Jak zvýšit návštěvnost webu?

5/5 - (7 votes)

Online marketing je v současné době velmi omílané téma, a to z jednoho důvodů – podnikat na internetu se zkrátka vyplatí. Má to však svá úskalí, které jsou však v určitých ohledech podobné, jako je tomu u klasického podnikání. Abyste byli úspěšní, nestačí vám k tomu vyrábět kvalitní produkty nebo třeba poskytovat služby na té nejvyšší úrovni. Kromě toho musíte mít vidět a je nezbytné, abyste byli známí široko daleko. Jenže být vidět, to není jenom tak, a to obzvláště na internetu. S touto problematikou vstala otázka, jak zvýšit návštěvnost webu, abyste měli větší šanci uspět?

Existuje mnoho způsobů a každý má něco do sebe
Problematika zviditelňování se na internetu je v současnosti velmi diskutovaná. S přibývajícím počtem uživatelů internetu a také s přibývajícím číslem webových stránek se stává propagace na internetu a celý online marketing stále atraktivnější. Je proto důležité vědět, jak zvýšit návštěvnost webových stránek, jaké existují metody a co vám to může reálně přinést.

Dalo by se říct, že existuje několik základních způsobů, které vám mohou zajistit větší povědomí uživatelů internetu, a tedy i větší návštěvnost webu:

  1. Sdílení obsahu na sociálních sítích
  2. Rozesílání emailů
  3. SEO optimalizace

Právě SEO optimalizace je něco, co má skutečný smysl. Všechno to tkví v tom, že SEO optimalizace je komplexní úprava webu, která má za následek strmý nárůst návštěvníků na vašich webových stránkách, a to bez nežádoucích účinků, které mohou být spojeny se zmíněným rozesíláním emailů nebo třeba sdílením obsahu na sociálních sítích.

SEO optimalizace pro vyhledávače je tedy způsob zvýšení návštěvnosti webu, který je účinný i při silné konkurenci. Je zde totiž kladen důraz na to, aby bylo možné web jednoduše vyhledat pomocí známých vyhledávačů, a proto jde o přirozený způsob, jak se na internetu zviditelnit.

Obraťte se na správnou agenturu
Ačkoliv optimalizace pro vyhledávače má velký efekt, je nutné do jejích zapracování vložit poměrně mnoho úsilí a času. Na druhou stranu jsou výsledky takřka zaručené. To však jenom tehdy, když optimalizaci necháte na někom, kdo si s ní poradí. Proto můžete přenechat tyto starosti odborníkům, jako jsme my ve firmě SEOlight s.r.o. Na začátek můžeme diskutovat o vašich představách, následně sestavit projekt přímo pro váš web a začít na něm intenzivně pracovat. Výsledkem bude razantní zvýšení návštěvnosti, což se projeví nejenom ve vyšších ziscích.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol