Jaké tu máme SEO nástroje?

Ohodnoťte post

Když chce někdo dostat svůj internetový obchod nebo jiný web ve vyhledávačích lidem na oči, má to složité. K prosazení se mezi konkurencí musí vsadit na optimalizaci pro internetové vyhledávače, a jak se mnou určitě budete souhlasit, je spousta podnikatelů, kteří si s tím prostě nevědí rady. Zejména pro začátečníky je taková SEO nesnadným úkolem, protože je tu třeba měřit, sledovat a vyhodnocovat mnohá data, na základě kterých se poté web optimalizuje, a to není něco, co by každý uměl hned. Nebo vy snad už od prvních okamžiků internetového podnikání víte, jak se vybírají nejvhodnější klíčová slova, jak se optimalizují technické parametry nějakého toho webu, jak se shánějí zpětné odkazy a podobně? Nevíte, že? Nebo jste to aspoň v počátcích nevěděli.

A aby to i ti neznalí měli aspoň o něco snazší, existují i automatizované SEO nástroje, jejichž využitím si lze usnadnit práci na optimalizaci. Takové SEO nástroje pomáhají například hledat vhodná klíčová slova a analyzovat data. A podle toho se pak daleko snáze odhaluje, co na optimalizaci funguje a co by bylo záhodno zdokonalit. A v případě některých nástrojů získáváme i možnost srovnávat se s konkurenty.

K nástrojům, jež lidem pomáhají snáze se vypořádat s nástrahami optimalizace pro internetové vyhledávače, patří například Google search console, Answer the public, Ubersuggest či SpyFu, jejichž předností je kromě jiného i to, že jsou k dispozici bezplatně.

S Google search console je možné sledovat a analyzovat výkon webových stránek v googlovém vyhledávání, Answer the public umožňuje hledání témat pro blog zaměřených na konkrétní klíčová slova, Ubersuggest pomáhá s identifikací klíčových slov a záměrů vyhledávání, jež s nimi souvisejí a SpyFu dává možnost snadného zobrazení počtu vyhledávání klíčových slov v jednotlivých měsících s určením obtížnosti se s takovými klíčovými slovy ve vyhledávačích umístit. A kdo tato data má, tomu se daleko snáze a úspěšněji optimalizuje.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol