Jaký web je dokonalý?

Ohodnoťte post

Když má být web na internetu k nalezení pro lidi, musí být dokonalý pro internetové vyhledávače. A aby byl dokonalý pro vyhledávače, musí na něm být k nalezení vše, co má být nalezeno. A to znamená, že se při procházení webu roboty vyhledávačů těmto nemá nic zbytečně stavět do cesty. A pokud už na webu nějaké ty překážky jsou, měly by se co nejrychleji a nejdokonaleji odstranit.

Ovšem aby se odstranily ty nejdůležitější překážky, které internetovým vyhledávačům na webech mohou vadit, je potřeba provést nejprve analýzu webu třeba s pomocí nástroje Screaming Frog, Xenu, Sitebulb nebo Spotibo. Což je žádoucí zejména u velkých webů a nového obsahu.

A co se dá v rámci takové analýzy udělat?

Mezi to, co pak neodmyslitelně patří k tomu považovanému za důležité u každého webu, patří logicky i jeho obsah. Ten by měl být jednoznačně kvalitní. Ovšem nejen to. Kvalita obsahu by totiž nemusela znamenat nic, kdyby byl tento nečitelný, uživatelé by mohli kvůli nečitelnosti web předčasně opouštět a tím mu škodit i z pohledu SEO.

Záleží tedy i na typu, velikosti a barvě písma, na kontrastu mezi textem a pozadím, na délce řádků a přehlednosti i na viditelnosti obsahu nejen pro uživatele, ale i pro vyhledávače, pro které má to viditelné přinejmenším v některých případech větší váhu než to hůře viditelné.

A tak je třeba web nejprve analyzovat a pak pochopitelně připravit i návrh řešení toho, s čím jsou zde potíže, včetně toho, co je prioritní, co je záhodno vylepšit přednostně a co má čas. A pak se pochopitelně musí takové změny i provést. Aby se dosáhlo při optimalizaci co nejlepších výsledků, weby se co nejlépe objevovaly ve vyhledávačích a byla tak zajištěna co nejvyšší návštěvnost.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol