Jihlava SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Většina lidí vyhledává služby a produkty na internetu. A když nenajde webové stránky, tak zklamaně odchází. Jak je možné, že máte webové stránky, ale nikdo je nedohledá? Zřejmě vám chybí profesionální SEO optimalizace Jihlava.

Jedná se o pomoc, kterou jako profesionální tým firmy SEOlight, nabízíme svým zákazníkům již léta a jejím účelem je dostat na vaše stránky, co nejvíce zájemců, ale také dostat vás na první pozice vyhledávačů. Jak by se vám líbilo být mezi prvními na seznam. cz a také na google.cz?

Tomu se říká profesionální začátek, za kterým nemusíte do Jihlavy ani nikam jinam.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – nechte nás zkontrolovat váš web, a co bude potřeba upravit, vám nejen poradíme, ale rovnou i nastavíme

Návrh klíčových slov – předložíme vám návrhy klíčových slov, aby odpovídaly obsahovému charakteru vašeho webu

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – balíček za výhodnou cenu, ve kterém vám navrhneme všechno od A do Z, pravidelně zkontrolujeme váš web a vytvoříme zpětné odkazy.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?