Joomla SEO

5/5 - (9 votes)

Pro účely publikování obsahu na internetu funguje open source platforma s názvem Joomla. Jde o platformu napsanou v jazyce PHP, která s využitím databáze MySQL umožňuje spravovat obsah přidávaný na internet. Tento redakční nástroj využívají jak jednotlivci, tak menší či větší podniky, a dokonce i velké korporace. Velkou výhodou tohoto internetového nástroje je Open Source, což znamená, že nástroj je otevřený nejenom pro další šíření pod určitou licencí, ale také k možnostem úprav a podobně.

Při používání tohoto nástroje by se nemělo zapomínat na klasické zásady SEO, které se využívají všude jinde. Je proto žádoucí udržovat obsah neustále aktuální, originální, přínosný, čtivý a zkrátka nějakým způsobem atraktivní.

Pro realizaci určitých SEO operací proto vznikla rozšíření pro redakční program Joomla, které jsou praktické například pro správu Frontendu, případně existují různé tipy a triky, kterými lze dosáhnout lepšího hodnocení vytvořeného obsahu. Platí i například možnost upravovat textový soubor robots.txt nebo třeba vylepšení meta description.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol