K čemu je Senuto?

Ohodnoťte post

Na internetu není stejně jako v reálném světě ničí úspěch zaručen. K tomu, aby zde člověk se svým webem uspěl, se tento musí postarat o dosažení toho, co se očekává, a to nejednou nikoliv vlastními silami, protože už je to při množství internetových prezentací nad možnosti jednotlivce.

Prostě je třeba optimalizovat pro internetové vyhledávače, aby se webům zajistila dostatečně vysoká návštěvnost, s níž stojí a padá efektivita internetových nabídek.

V dnešní době už se nabízí jak profesionální možnost optimalizace, tak i možnost pokusit se o tuto do jisté míry i vlastními silami. A jediný rozdíl, jenž v tomto ohledu existuje, je ten, že se profesionálové zhostí tohoto úkolu daleko efektivněji než laická veřejnost.

Ovšem na schopnosti člověka jako takového se spoléhat nelze, ty už jsou na podobné úkoly zjevně nedostačující. A proto se využívají různé nástroje, jež lidem jejich počínání v této sféře usnadňují či dokonce umožňují.

Mezi takové nástroje patří třeba i SEO nástroj na analýzu a sledování klíčových slov s názvem Senuto.

Oč že v tomto případě jde?

Jedná se o polský nástroj, který pomocí strojového učení pomáhá při analýze a výběru klíčových slov a jejich obsahové optimalizaci, což zlepšuje hodnocení, relevanci a CTR a dává možnost uspět v souboji s konkurencí.

Tento nástroj funguje mimo polštiny a angličtiny i v češtině a skládá se z Visibility Analysis, Keyword Exploreru, Rank Trackeru a SERP Analysis, kde každá sekce obsahuje různé k ní se vztahující nástroje.

Visibility Analysis analyzuje doménu a hledá nové příležitosti pro web spolu s porovnáním s konkurenčními weby. Nabízí se tu shrnutí úspěšnosti webu, zobrazují se tu efektivní a nejdůležitější klíčová slova webu a sezónní vliv na tato, informuje se tu o úspěšnosti konkurence, pozici, růstu a poklesu klíčových slov a podobně.

Keyword Explorer klasifikuje klíčová slova a doplňuje k nim i hledanost, trendy a CPC.

Rank Tracker měří pozice klíčových slov daného webu a konkurentů, odhaluje problémy s kanibalizací.

A SERP Analysis detailně analyzuje výsledky vyhledávání na dané slovo.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol