Karlovy Vary SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Sedíte u počítače a divíte se, jak je možné, že návštěvníku na vašich webových stránkách není tolik, jak jste si představovali? Vaše místo není na prvních příčkách vyhledávačů a dost vás to mrzí?

Každá investice si časem zaslouží také zisk a od toho jsou SEO optimalizace webových stránek v Karlových Varech. Jsme tady od toho, abyste nemuseli dál čekat, ale spíš se těšit z návštěvnosti stránek a nakupování produktů a služeb, které vaše stránky třeba nabízejí. I když naše firma SEOlight nesídlí v tak krásném městě, jako jsou Karlovy Vary, naše působiště je i tady.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – návštěvníci zadávají do vyhledávačů klíčová slova, přes které se na váš web dostanou, a které vám navrhneme

SEO analýza – v rámci služby zkontrolujeme i nastavení vašeho webu, aby nic nebránilo efektu SEO optimalizací

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – cenově výhodný balíček, ve kterém najdete všechno

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?