Karviná SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Nejste spokojení s návštěvností svého webu? Chcete to vylepšit, ale nevíte, jak na to? Vůbec si to nevyčítejte, protože to chce ještě další profesionální nástroje, které docílí toho, aby váš web byl nejen viditelný, ale zvýšil se i počet návštěv. Takovým nástrojem jsou SEO optimalizace.

Profesionální úprava, se kterou se můžete obrátit na nás. Jsme tým, který má za sebou spoustu klientů, kterým jsme pomohli dostat jejich web k zaslouženému úspěchu. Karviná není městem našeho sídlení, ale městem, ve kterém vám rovněž dokážeme podat pomocnou ruku.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – i když váš web vypadá bezchybně, dovolte nám jej zkontrolovat

Návrh klíčových slov – klíčová slova jsou základem využívání vyhledávačů

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace– všechny služby, včetně úprav a aktualizací webu v jedné kostce

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?