Kdo je správný copywriter?

Ohodnoťte post

Za copywritera se považuje autor, píšící reklamní a propagační texty, posty na sociální sítě, reklamní a prodejní e-mailové zprávy, tiskové zprávy, katalogy a další texty, jež mají souvislost s obchodováním a propagováním. Což ale logicky neznamená jenom potřebu umět psát, ale také porozumět chování internetové veřejnosti, dokázat se vcítit do jejich názorů a potřeb, umět dokonale strukturovat a formátovat text a využívat v něm klíčová slova, rozumět marketingu, mít všeobecný přehled, být kreativní a samozřejmě dokonale zvládat svůj jazyk.

Texty, které takový copywriter vytváří, pak musí ideálně odpovídat potřebám klientů, jež mají oslovit a vysvětlit jim vše, co potřebují takoví klienti vědět, nebo je přesvědčit, mají-li nějaké pochybnosti, a to aniž by se čtenáři cítili být takovými texty manipulováni v zájmu někoho jiného. Takové texty musí rovněž sdělovat pouze relevantní a pravdivé informace, nesmí slibovat nesplnitelné. A musí být v ideálním případě takové, aby se s nimi čtenář bezezbytku ztotožnil.

Pokud by se někdo chtěl copywritingu věnovat osobně, může se tomuto řemeslu do určité míry i naučit, třeba s využitím online programu Copykiller. Ten dokáže v mnoha ohledech člověku pomoci, aby se zorientoval v této problematice a dokázal tak vytvářet texty relativně blízké ideálu. I když přece jenom stále pouze blízké.

A co tedy program Copykiller nabízí? Jednoduché návody, jak na to, mnohé názorné ukázky, pracovní listy a praktické úkoly využitelné v této činnosti a inspirace ze světa copywritingu a online marketingu.

Ale nedělejte si iluze. Ani poté se z vás ještě stoprocentní copywriteři nestanou. Jsou totiž i věci, které se jednoduše naučit nedají, které musí být v člověku samotném. A na tom cizí pomoc moc nezmění.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol