Kladno SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Když chcete v čemkoliv dosáhnout potřebné výsledky a úspěchy, je někdy potřebné jít úspěchu a štěstí vstříc. To platí i v případě, ve kterém máte webové stránky, které zatím žádného úspěchu nedosáhli a vy se zbytečně potýkáte s beznadějí, že to už takto zůstane napořád.

Nic nemůže fungovat, tak jak chcete, když vaše stránky neprošli SEO optimalizací Kladno. Drobnými prvky, které dostanou váš web do vyhledávačů a ne ledajakých, ale do těch nejpoužívanějších, jako seznam.cz a google.cz.

Působiště našeho týmu firmy SEOlight je i v Kladně, ale pokud netrváte přímo na schůzce osobní, vyřídíme vše telefonicky a přes email.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – váš web projde naší kontrolou, aby nikde nebyla žádná zbytečná chyba

Návrh klíčových slov – sestavíme vám klíčová slova na míru

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – shrneme všechno do jednoho balíčku a vše vyřešíme za Vás

Na základě vzájemné komunikace vyřešíme vše tak, aby to odpovídalo vašim představám a cílům.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?