Klíčová slova

5/5 - (6 votes)

K vyhledávání nějaké služby, produktu či jakéhokoliv hesla se v dnešní době používají takzvané fulltextové vyhledávače. Ty pracují s klíčovými slovy neboli také keywords, které jsou zodpovědné za obsah, který se po kliknutí na vyhledání zobrazí. Aby bylo možné web kvalitně zoptimalizovat, je vhodné použít nějaký z plánovačů klíčových slov.

Ten umožní vybrat nejenom klíčová slova pro Google, ale také klíčová slova pro Seznam. Pro vyhledávač Google se dá využít služba Adwords, pro vyhledávač Seznam je to pak Sklik. Vyhledávání klíčových slov je díky těmto nástrojům poměrně rychlé, a proto může být celková optimalizace mnohem efektivnější, než kdyby se experimentálně zkoušelo, která klíčová slova jsou efektivní a která naopak.

Další užitečné nástroje, které pomohou optimalizaci nemálo
pomoci:

  1. Collabim – Nejpoužívanější SEO nástroj v České republice, který kromě hledání vhodných klíčových slov dokáže zkoumat PPC reklamy spjaté s daným slovem, případně pak umí provést jednorázové analýzy a mnoho dalšího.
  2. Marketing Miner – Novinka, která však může směle konkurovat zavedeným SEO optimalizačním nástrojům. Jeho podstata spočívá ve využívání velkého množství dílčích nástrojů, které po vhodném nastavení dokážou všechnu práci udělat za vás, a to včetně výběru klíčových slov pro SEO.

Přenechejte návrh klíčových slov specialistům
I přesto, že jsou k dostání tyto optimalizační nástroje, je nadmíru vhodné zvážit využití služeb specialistů. Naše firma SEOlight s.r.o. dokáže navrhnout vhodná klíčová slova, a to díky analýze hledanosti klíčových slov. Proto nemusíte ani přinejmenším řešit to, jak zvolit klíčová slova, co by měla splňovat a podobně.

Nezapomínejte na to, že výběr klíčových slov je pouze začátek. Ke kvalitní optimalizaci je nutné připojit i budování zpětných odkazů či komplexní úpravu webu, což jsou další ze služeb, o které se dokážeme s elegancí postarat.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol