Klíčový prvek ve výsledcích vyhledávání

Ohodnoťte post

Pokud hledáte ten pravý klíčový prvek ve výsledcích vyhledávání na Googlu, Seznamu a přeních sociálních sítích, poté se chtě nechtě musíte zaměřit na SEO. Je celkem logické, že čím lépe bude komunikovat webová stránka s vyhledávačem, poté je daleko větší šance, že bude umístěna na předních příčkách. Samozřejmě s tím poté je jasný i celkový výsledek, protože bude zajisté i větší návštěvnost a vy můžete jen získat více zákazníků. Častokrát se můžete setkat s výrazem off-page SEO a on-page SEO, nicméně ještě bychom se měli zastavit i u výrazu technické SEO.

off-page SEO – má úzké spojení se zpětnými odkazy, ale i sociálních signálů či dalších faktorů, které se nacházejí mimo optimalizovanou stránku.

on-page SEO – je zaměřeno na obsah stránky, meta tagy, obrázky, fotografie atd. Dalo by se pojmenovat i tak, že se bude jednat o viditelné prvky, které uživatel uvidí.

technické SEO, často se řadí pod on-page SEO  – pro změnu se dotýká toho, jak Google či Seznam prochází a indexuje webové stránky. Sem se řadí rychlost načítání, strukturovaná data, mapy stránek, tagy hreflang a další.

Novinky, které potěší uživatele

S každou aktualizací je spojená nějaká změna a to platí i v tomto případě. Pojďme se podívat na nejdůležitější technické SEO, které se mnohem vylepšilo a uživatelům internetu přináší jisté uspokojení.

Technické SEO má samozřejmě mnoho dalších výhod, předně nejsou zde žádné nefunkční odkazy a lze k tomu využít bezplatný nástroj například Screaming Frog. Dalším faktorem je silné zabezpečení stránek za pomoci certifikátu SSL neboli Secure Sockets Layer, který spouští protokol HTTPS. Jednoznačně lze vidět, že mít web v co nejlepším technickém stavu, pravidelně jej kontrolovat a provádět údržbu, se vždy vyplatí.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol