Kolín SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Rovinaté město Kolín. A zajisté se v tomto městě najde spousta uživatelů internetových stránek, kteří by rádi našli i nějaké další. Díky webovým stránkám se spíše zákazníci dostanou k produktům a službám. A aby se dostali i k těm vašim, váš web si zaslouží profesionální SEO optimalizace Kolín.

A od toho je na trhu naše firma SEOlight, která nesídlí přímo v Kolíně, ale pouhý kousek v okrese Kutná Hora. Osobní kontakt však není nutný, protože vše společně vyřídíme tak, aby to bylo pro vás rychlé a pohodlné. Ale nebráníme se ani osobní schůzce. Přímo v našem sídle po společně domluveném termínu.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – získáte od nás seznam klíčových slov přímo pro váš web

SEO analýza – váš web si s vaším svolením dovolíme zkontrolovat a nastavit, aby šlo vše, jako po másle

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – provedeme vše od klíčových slov, až po zpětné odkazy

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?