Krnov SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Vyhledávače, jako google.cz a seznam.cz jsou plné internetových stránek. Ale mnohé z nich spousta zájemců ani nenajde, protože nemají nastavené SEO optimalizace Krnov. Důležitý nástroj, který pomůže stránky zviditelnit ve vyhledávačích a navýšit návštěvnost stránek.

Jestli se, jako majitelé webů potýkáte se stejným problémem, dovolte nám, abychom vám s tím na profesionální úrovni pomohli. Nehledejte nás v Krnově, protože zde nesídlíme, ale počítejte s naším působením i tady.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – vytvoříme pro vás návrhy klíčových slov, které budou totožné s obsahem vašeho webu. Vy si vyberete ta nejvhodnější.

SEO analýza – zhodnotíme váš web a provedeme správná nastavení

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – balíček služeb spočívá v pravidelném provádění všech kroků a v konečné fázi věnování se linkbuildingu.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?