Kroměříž SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Zdá se vám, že jsou vyhledávače google a seznam proti vám? Chcete je pokořit a umístit svůj web do jejich měřítka? To chce profesionální zásah a složitý proces SEO optimalizací Kroměříž, které vám zajistí také návštěvnost.

Do ničeho se nepouštějte sami. I když naše firma není přímo v Kroměříži, neznamená to, že zde nepůsobíme. Díky moderní komunikaci vyřídíme vše pro váš web z naší kanceláře a vy se nebudete muset o nic starat. Stačí nás pouze kontaktovat a domluvíme se na postupech.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – přes klíčová slova váš web uživatelé hledají, a my vám navrhneme ta nejvhodnější

SEO analýza – provedeme analýzu, co váš web již má, a co ještě potřebuje doladit. Po dohodě vše potřebné také doladíme.

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – individuální přístup a pravidelné provádění všech kroků

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?