Kurz SEO

5/5 - (7 votes)

Jako kurzy SEO jsou označovány semináře, které mají za úkol předat informace zkušených odborníků těm méně zkušeným, případně pak laické veřejnosti a klientům SEO firem.

Totiž umění web kvalitně optimalizovat, aby byl jednodušeji vyhledatelný na internetu, to není nic jednoduchého. Pro základní přehled a dovednosti je však možné využít nespočet kurzů. Kurz SEO však nemůže vynahradit roky praxe, kterou oplývají zkušené firmy zabývající se optimalizací pro vyhledávače.

Pokud máte zájem o kurz v oblasti SEO optimalizace, měli byste si stanovit své cíle. Chcete se dozvědět něco více o zpětných odkazech, o jejich tvorbě nebo vůbec o významu? Nebo snad je vaším cílem psát kvalitní PR články pro svůj web? Měli byste vědět, že existuje mnoho kurzů, nicméně ne všechny vám dají to, co hledáte.

Přenechat náročnější projekty specialistům platí naprosto všude a SEO optimalizace není o nic jiná. I přesto je však kurz SEO zajímavou příležitostí pro to osobně se vzdělat v něčem, co je pro vás jakýmkoliv způsobem důležité.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol