Liberec SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Rozhodli jste se z nějakého důvodu založit webové stránky? Chcete prodávat, nabízet, radit, či pouze něčím zaujmout a přilákat čtenáře? Je to velice dobrý začátek k tomu, aby se váš sen stal skutečností. Ale pouze založením stránek to nekončí.

Na váš web potřebujete dostat návštěvníky, a také být dohledatelní ve vyhledávačích. Od těchto starostí jsou SEO optimalizace Liberec, které za vás efektivně vyřešíme. Nejsme žádní začátečníci, ale firma, která je na trhu léta a působí nejen v Liberci. Na základě vzájemné domluvy se rádi s vámi do toho pustíme.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – podíváme se na váš web zblízka, a v případě potřeby s vaším souhlasem, opravíme chyby

Návrh klíčových slov – klíčová slova jsou cesta, jak vás najít ve vyhledávačích a ta vám navrhneme

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – efektivní řešení za výhodnou cenu od nastavení webu, až po konečný výsledek

Všechny informace o jednotlivých službách vám s radostí vysvětlíme a aplikujeme.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?