Lidé se musejí pobízet

5/5 - (1 vote)

Provozovatelé webů musí uživatele internetu ve svém vlastním zájmu pobízet k určitým žádoucím činnostem. Musí je k sobě přivábit a pak je neustále přesvědčovat, že se zde vyplatí utrácet peníze, nakupovat nebo využívat jiné služby.

Způsobů, jak internetovou veřejnost oslovovat, je pochopitelně více, a tak je třeba pouvažovat a vybrat si způsob, jak nejlépe zapůsobit na ty, kdo jsou zde žádoucí. A jak na to? Dobrým pomocníkem je třeba e-mailing. Což je, jak se dá z názvu lehce odvodit, kontaktování lidí informačními a jinak přesvědčujícími e-maily.

Jenže kdo by si myslel, že stačí rozesílat podobné e-maily na všechny možné strany, mýlil by se. Tu a tak by sice mohlo padnout nějaké to pomyslné semínko na úrodnou půdu, jenže by tu bylo zároveň i riziko, že se taková korespondence stane nežádoucím spamem, který nadělá víc škody než užitku. A tak je třeba i k tomuto počínání přistupovat s rozumem a uvážlivě.

A jak na to?

V první řadě je třeba vsadit na automatizaci rozesílání takových e-mailů a také si dobře promyslet, jak tyto mají fungovat. Přičemž jsou potenciální zákazníci motivováni některou z následujících alternativ nabídek:

To vše na lidi zabírá, to vše je motivuje. A tudíž se toto stalo neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. A mnozí lidé takové nabídky i vysloveně vyhledávají.

Ovšem ne každý tu slyší na všechno. A proto je třeba vždy nejprve vyzkoušet, co konkrétní lidé akceptují a co nikoliv. A hlavně je tu třeba činit snadno srozumitelné a jednoznačné nabídky, jimž lidé bez problémů porozumí. Pak se totiž nechají zlákat. A každá ulovená duše se počítá.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol