Linkbuilding je nepostradatelný

Ohodnoťte post

Propagovat se znamená uspět. A uspět znamená v podnikání všechno. Žádný byznys nemůže být dlouhodobě neúspěšný, a to znamená, že musí mnohé podřídit tomu, aby se získalo co nejvíce žádoucích zákazníků. Ani na internetu a všech těch podnikatelských webech tomu není jinak.

Sehnat si svůj web a něco na něm lidem nabízet není problém. Ovšem už i jenom proto, že to není problém, je s tím problém. Protože co se dá lehce pořídit a využívat, na to vsadí kdekdo. A čím více konkurence tady je, tím mají ti nabízející menší naději na to, že bude právě jejich nabídka objevena. A aby tak určitě objevena a využita byla, musí se dělat vše pro to, aby se o ní potenciální zájemci dozvěděli.

Dobrým pomocníkem je v tomto ohledu linkbuilding, a to samozřejmě především ten odborně prováděný, u kterého nehrozí pochybení. Tento totiž znamená vytváření a umísťování zpětných odkazů, které by zajistily snadnější příchod eventuálních zájemců z jednoho webu na jiný.

Odkaz se prostě někam vyvěsí a je to jako když rybář nahodí návnadu na háčku a čeká, až se na ni něco chytí. A vlastně to i docela podobně funguje. Včetně toho, že pochopitelně nemá smysl nahazovat tam, kde není nic, co by se dalo ulovit, a už vůbec ne tam, kde se to nemá a kde bude rybář potrestán, přijde-li mu na to porybný. I zpětné odkazy je tedy třeba umísťovat tam, kde je největší naděje, že někoho zaujmou a přimějí k tomu, aby ‚se na ně chytil‘, a naopak je záhodno vyhnout se v tomto směru zjevnému spamování na nesmyslných místech, což internetové vyhledávače neakceptují a často sankcionují.

Prostě mají být zpětné odkazy tam, kde jsou nejužitečnější. A to je obvykle tam, kam se tyto současně umísťují nejobtížněji. Na relevantní a hojně navštěvované weby, a na těchto do reklamních stejně jako obsahových článků a textů.

Jenom tak je naděje, že se na ně chytí ti, kdo by měli být uloveni, z nichž vzejde užitek. A protože je to složité, určitě se vyplácí vsadit na profesionály přes linkbuilding.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol