Linkbuilding je vítaná pomoc

Ohodnoťte post

Prosadit se se svým podnikáním na internetu není rozhodně nic snadného. Dá se tu sice určitě najít dostatek zákazníků, jenže než se tito najdou, tedy než si najdou na určitý web cestu a dají mu svou důvěru, je to hodně komplikované. A cesta ke změně k lepšímu by byla trnitá, kdyby neexistoval způsob, jak si nalezení klientů usnadnit.

A je dobře, že takové pomáhající řešení existuje. A pokud doposud nevíte, co mám na mysli, vězte, že tím míním linkbuilding.

Pokud chce někdo nalézt pro svůj web další návštěvníky, jimž by tu chtěl něco nabídnout s úmyslem si tím dopomoci k nezbytným příjmům, dělá dobře, když sází na optimalizaci pro internetové vyhledávače a v jejím rámci i právě na zmiňovaný linkbuilding. Protože oč tu jde?

SEO neboli ona optimalizace, o níž tu právě byla zmínka, a její neodmyslitelná součást jménem linkbuilding neboli tvorba zpětných odkazů, tu totiž pomáhá získat webu nové návštěvníky, a to i klidně měrou nebývalou.

Pokud se totiž bavíme o zpětných odkazech, jsou tyto ideální pomůckou, jak dostat návštěvníky z jednoho webu na jiný. Prostě se na cizím, a to nejlépe obdobně tematicky zaměřeném, hojně navštěvovaném a důvěryhodném webu umístí odkaz, a když pak na tento někdo klikne, přenese se tam, kde je očekáván.

Ale nejsou tu jenom takovéto zpětné odkazy. Linkbuilding se zaměřuje i na odkazy interní, tedy na ty umísťované jen v rámci stejného webu a sloužící k lepší a rychlejší orientaci pouze na tomto. Aby tu návštěvníci netápali a rychle našli to, co nají t chtějí, dříve, než je takové hledání přestane bavit a odejdou předčasně.

Ať už se ale bavíme o odkazech těch nebo oněch, jedno je pro linkbuidling příznačné. A to to, že pomáhá. A to nejen s navigací na to místo, kam by návštěvníci webů měli být nasměrováni, ale i při hodnocení webů internetovými vyhledávači. Když je totiž některý web provázen mnoha relevantními odkazy, jež na něj směřují, vypadá automaticky a logicky atraktivněji. A proto se veřejnosti nabídne coby zřejmě důležitý přednostně. A na tom lze začít stavět podnikatelské úspěchy.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol