Linkbuilding lze provozovat různě

Ohodnoťte post

Používání zpětných odkazů k tomu, aby na svůj web někdo upozornil, není ničím neobvyklým. To se praktikuje na internetu už po léta naprosto běžně. Ale je nutno konstatovat, že se tu ne vždy postupuje zrovna férově. A naopak je záhodno zdůraznit, že jsou nekalé praktiky obvykle trestány internetovými vyhledávači. A proto by se mělo postupovat zodpovědně, aby byl linkbuilding pomocník a nikoliv škůdce. A co to v praxi znamená?

Znamená to potřebu využít lecjaký způsob, jak si zajistit na cizích webech zpětné odkazy, které přivedou žádoucí návštěvníky a současně prospějí i pozici internetové stránky v internetových vyhledávačích. Což ale znamená i potřebu vědět, které způsoby získávání odkazů jsou prospěšné a akceptované a které se naopak jako nežádoucí trestají.

K těm uznávaným se dá zařadit ledacos.

Ovšem jsou tu i způsoby pofiderní až zakázané.

Což je jenom nepatrný zlomek možností, jak lze získávat zpětné odkazy. Bez nichž se dnes na internetu už žádné stránky neobejdou.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol