Litoměřice SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Nový obchod nebo nově poskytované služby. A k tomu, jako záruka profesionality, patří i webové stránky, které jsou u zákazníků, čím dál, tím více oblíbené. Jenomže, co se dá dělat s tím, aby vaše služby byly pomocí webu viditelné ve vyhledávačích? Jedná se o složitý proces, kterému se říká SEO optimalizace Litoměřice a nemusí být složitý, když jej přenecháte na profesionálech.

A v tom se vám nabízí náš profesionální tým, který díky letitým zkušenostem ví, jak má správně web fungovat, a co všechno je potřebné k tomu udělat. Litoměřice sice nejsou sídlem naší společnosti, ale jsou působištěm, díky kterému vyřídíte vše telefonicky, či formou emailu.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – celý proces začíná klíčovými slovy, která vám navrhneme. Jejich obsah je vytvářený, dle obsahu vašeho webu.

SEO analýza – podrobná kontrola vašeho webu je potřebná z důvodu, abychom odstranili přebytečné nebo přidali chybějící, aby byl zvýšený efekt optimalizací.

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – všechna nastavení, texty a linkbuilding v jednom balíčku za příjemnou cenu.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?