Litvínov SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Zajisté se v Litvínově najdou majitelé webových stránek, kteří usilují o to, aby byly viditelné na takových vyhledávačích, jako jsou seznam.cz a google.cz. kdo by také nechtěl? Čím větší počet návštěv, tím vyšší šance na úspěch, například při prodeji služeb a produktů. Dostat se do povědomí uživatelů není tak jednoduché a chce to SEO optimalizace Litvínov.

Když nevíte, co přesně to je, nelamte si hlavu. Od vysvětlení a nastavení optimalizací jsme tady my. Naše firma SEOlight působí v různých městech naší republiky, a také v Litvínově. Výhodou je, že není potřebná osobní schůzka, pokud na ní netrváte. Od nás získáte kvalitní služby a informace i z druhého konce republiky.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – správný výběr klíčových slov je začátek. Od nás získáte nejlépe odpovídající návrh dle vašeho webu.

SEO analýza – vaše stránky projdou naší kontrolou, abychom provedli potřebné úpravy a změny

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – kompletní souhrn kroků za příjemnou cenu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?