Majestic

5/5 - (7 votes)

Tento pojem hovoří o jednom z nejdůležitějších nástrojů v oblasti internetového marketingu. V rámci SEO optimalizace se Majestic SEO používá zejména pro SEO analýzy, ale také prorealizaci linkbuildingu, nicméně může skvěle posloužit i při tvorbě PPC reklamy. Jde o internetovou aplikaci, která existuje jak v neplacené, tak v placené verzi. Množství funkcí je pak ovlivněn tím, zdali jde o neplacenou nebo právě placenou verzi, kterou je možné plnohodnotně využít k nejrůznějším úkonům při SEO optimalizaci.

Majestic SEO umožňuje vyhodnotit, jak moc kvalitní jsou zpětné odkazy, a to dokonce i ty konkurenční. Dále je možné tvořit reporty či je možné využívat odbornější a cílenější funkce.Příkladem může být sekce Top referring domains, ve které se dá dozvědět, které weby využívá konkurence pro získávání zpětných odkazů. Funkcí je mnoho a portfolio se neustále rozšiřuje, s čím však koresponduje i cena, kterou se vyplatí zainvestovat zejména profesionálům v oblasti SEO optimalizace.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol