Menší podniky mají také šanci

Ohodnoťte post

Ať už se někdo věnuje na internetu jakémukoliv byznysu, jedno je jisté. Musí být na internetu se svojí nabídkou náležitě vidět. Rozhodně tu nestačí jenom založit nějakou obyčejnou internetovou stránku, která tu bude opuštěná někde v ústraní a nesetká se třeba ani se špetkou zájmu ze strany internetové veřejnosti.

A jak si má pořídit dobře fungující internetovou prezentaci ten, kdo na to nemá neomezený rozpočet a kdo sice chce uspět, jenže se zároveň nemůže příliš vydat z peněz?

Každopádně se tu musí trvat na funkčnosti takového webu. Na té se zásadně šetřit nesmí, protože ta je tu tím nejzásadnějším, bez čeho jakákoliv internetová nabídka postrádá jakýkoliv smysl. A také je tu potřeba uvědomovat si, na koho zde zveřejněná nabídka cílí, a tomu se musí web přizpůsobit, aby vzbudil žádoucí zájem.

Pokud pak někdo podobný hledá platformu, na níž by svůj web postavil, jsou vhodné WordPress, Wix či Webflow, které umožňují rychlý a uživatelsky jednoduchý, a přitom i vcelku levný web. Sice se zde zpravidla nedají vytvářet funkce na míru, kterými by se web odlišil od těch konkurenčních, ale nic na světě není dokonalé.

Při vytváření takového webu je pak záhodno sázet už od počátku i na jeho přehlednost a jednoznačnost v tom, komu je určen, což se dá zdůraznit už i v URL adrese a meta tazích.

Není nezbytné tu hned vytvářet kolosální dílo. Přinejmenším v počátcích si lze vystačit i jenom s hlavní stránkou a pár podstránkami, které plní ty nejzásadnější úkoly.

Rozhodně neprohloupí ani ten, kdo už na začátku vsadí i na přizpůsobení svého webu mobilním telefonům, desktopům a tabletům, čímž si zajistí, že neztratí někteří uživatelé zájem, jakmile se jim web nebude náležitě kvalitně zobrazovat, a když si pořídí web, jenž se bude dostatečně rychle načítat, což ovlivní jeho hodnocení nejen z pohledu uživatelů, ale i internetových vyhledávačů.

A nesmí se zapomenout ani na optimalizaci, jež posune takový web ve vyhledávačích vpřed. Což je jeden z hlavních předpokladů pro úspěšnost dotyčné internetové prezentace.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol