Mimo webové stránky, přesto dobře zacíleno

Ohodnoťte post

Existují dva faktory, které se nesmí vzájemně zaměňovat, jelikož každý má své poslání. Přesto jsou v něčem shodné a to především, že off-page faktory společně s on-page faktory ovlivňují to, jak moc dobře si povede zvolená webová stránka v umístění ve výsledcích vyhledávání. Je pravdou, že pokud se podíváme blíže na off-page faktory, tak ty se nachází mimo webovou stránku a nelze je tak moc jednoduše ovládat, tak jako on-page. A zase je celkem logické, že čím lepší budou, tím je fulltextové vyhledávače vyhodnotí pro lepší pozici. Není tudíž divu, že díky tomu mívají větší váhu a jsou spojovány se zpětnými odkazy. Ty jsou i v dnešní době důležitým hodnotícím faktorem, tudíž off-page SEO je důležitou součástí SEO.

Slovo specialisty

John Mueller z Googlu uznal důležitost odkazů, když řekl: „Odkazy jsou pro nás opravdu důležité, abychom na začátku našli obsah. Takže to je, jako kdyby na váš web nikdo neodkazoval, pak bychom jen těžko poznali, že vůbec existuje.“

Již z tohoto výroku je dostatečně patrné, že off-page SEO pomáhá vyhledávačům objevit webové stránky k procházení a v podstatě jim dává šanci pochopit, o čem tyto webové stránky pojednávají. Je tudíž i nutné přemýšlet i tak, že se jedná o propagační aktivitu, která úzce souvisí s odkazy. To ovšem znamená i to, že se nejedná pouze a jen o linkbuilding, ale spadá sem veškerá propagační aktivita mimo dané webové stránky. To vše přirozeně napomáhá s nárůstem organické návštěvnosti. 

S tím se trápit nemusíte

Je ale také pravdou, že budování zpětných odkazů nepotřebujete.

O tom, jak si úspěšně nebo bez úspěchu povedete, to vždy zůstane v kompetenci vašeho rozhodnutí.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol