Mobilní aplikace

5/5 - (6 votes)

V dnešním světě už to vypadá docela jinak než za mládí nás, starší generace. A projevuje se to třeba i tím, že už prý dnes používají chytrý telefon nebo tablet více než tři miliardy lidí. A tito prý tráví celých pětaosmdesát procent času v mobilních aplikacích a toto číslo neustále narůstá.

A proto je stále více společností, jež využívají této skutečnosti a staví na ní svůj byznys. Mnohé mobilní aplikace dnes ovlivňují komunikaci, nákupy a platby, a vzhledem k cenám mobilních telefonů toto číslo jistě dále poroste, a takové mobilní aplikace jsou pro firmy jak nástroji inovace a vylepšení, tak i dalšími prodejními technologiemi.

Mobilní aplikace jsou u nás coby software běžící na systému mobilních telefonů i tabletů známé především díky firmám jako Dáme jídlo, Uber, WhatsApp či Viber, ovšem využití nalézají i v internetovém obchodě, podnikání, komunikaci či hrách. A jsou vesměs k mání zdarma nebo jen za nepatrný poplatek. K vytváření aplikací se dnes používají především programovací jazyky Java, Kotlin, Objective-C a Swift.

Chce-li tak dnes někdo inovovat své podnikání a dotáhnout to někam výš a dál, měl by zvážit vývoj své vlastní mobilní aplikace coby dalšího efektivního prodejního nástroje a kanálu. A měl by se postarat o to, aby šlo o aplikaci, jež bude hojně stahována a využívána, aby se splnil její účel. Tedy přivedení nových zákazníků.

A k základním vlastnostem takové aplikace patří

S něčím takovým si lze bezpochyby udržet svoje podnikání i do budoucna.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol