Most SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Dost už bylo čekání na to, než se váš web vyšplhá na přední příčky. Pokud chcete prodávat, nabízet služby, či jenom mít, co nejvyšší počet čtenářů, tak to chce upoutat pozornost hlavně ve vyhledávačích. A to dosáhnete jedině SEO optimalizací Most.

A takovou službu vám zase nabízíme my. Seznámíme vás s prostředím, které váš web podpoří a využije k tomu veškeré dostupné nástroje. Jsme na trhu již dlouho na to, abychom vám dokázali pomoc, a to nemusíme ani sídlit v Mostě. Zde působíme a pomáháme majitelům webů, jako jste vy.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – začneme klíčovými slovy, která jsou nejvhodnější pro váš web a vyhledávače

SEO analýza – zkontrolujeme nastavení a další prvky vašeho webu, co bude potřeba, změníme

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – kompletní zahrnutí služeb s pravidelným řešením linkbuildingu

Je pouze na vás, co si po konzultaci s námi vyberete, a co se vám bude zdát nejvýhodnější pro váš web.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?