Na pověsti hodně záleží

Ohodnoťte post

K úspěšnému podnikání na internetu patří naprosto samozřejmě i potřeba zviditelnění se. Protože jenom byznys, o kterém se mezi internetovou veřejností ví, může dosahovat žádoucích zisků, a tedy slavit úspěchy. A co se zviditelňování v internetových vyhledávačích týká, nesmí se obvykle zapomínat na optimalizaci pro internetové vyhledávače. A v rámci této určitě přicházejí vhod i uživatelské recenze, které dotyčný podnikatel se svým webem získá.

Jenže všichni víme, že se recenze od uživatelů nezískávají právě snadno. Kdo chce, ten si něco koupí, ale aby o tom potom ještě psal nějaké slohové cvičení nebo aspoň pár řádků sám od sebe, v to se moc doufat nedá.

A jak si tedy takové recenze pořídit? Pochopitelně tak, že podnikatel požádá o takové hodnocení někoho, s kým už si vybudoval vztah. Tedy klienty, zákazníky, kolegy, obchodní partnery a případně osobní kontakty. Je to logické, protože od někoho známého se podnikatel dočká spíše dobré recenze, která ho podpoří. Na rozdíl od někoho cizího, koho by mohla výzva k zanechání recenze obtěžovat a třeba motivovat k nežádoucí reakci.

Ovšem ani negativní recenze tu nemusí být na škodu. Může být motivací ke zlepšením a signálem pro potenciální zákazníky, že ani negativní názor nezapadne, že se i tím někdo zabývá.

A jak o recenzi požádat? Zákazníka lze oslovit třeba i telefonicky, i e-mailem, i formou SMS, lze ale také publikovat snadno dostupný odkaz na své recenze v naději, že se někdo z takto oslovených přidá sám, ze své vůle.

A co je u recenzí nesporně důležité? Hlavně do toho nikoho netlačit, neplatit za ně, nepožadovat lživá vyjádření a nemazat negativně vyznívající názory. Hlavní je tu totiž upřímnost a pravdivost, vzbuzující důvěru. Protože každá lež se dříve či později provalí. Zatímco spolehlivé recenze podporují SEO a jsou tak přínosné při získávání návštěvnosti a dosahování ziskovosti.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol