Nakolik lze důvěřovat SEO?

Ohodnoťte post

Optimalizace pro internetové vyhledávače je souborem činností, jež mají zviditelnit určitý web a umožnit mu ideální umístění mezi jinými odkazy vyhledanými a nabízenými internetovými vyhledávači. To je smysl SEO, a proto by leckdo právem očekával, že nechá-li si svůj web optimalizovat od profesionálů, bude stát výsledek takového počínání za to. A také tomu tak obvykle je.

Ovšem může taková optimalizace komukoliv zajistit dlouhodobou stabilitu a výhodnou pozici jeho stránek ve vyhledávání? Když se nad tím zamyslíme, musíme konstatovat, že tomu tak vlastně nebývá. A ani být nemůže. Specialisté na SEO totiž mohou učinit i maximum možného, ale ani to nemusí stačit k tomu, aby se odkaz na určitý web umístil na výsostném prvním místě, před všemi ostatními konkurenty.

Je tu zkrátka celá řada proměnných, jež mohou výsledek SEO ovlivňovat. A o umístění jakéhokoliv odkazu ve vyhledávači rozhoduje nakonec vyhledávač sám. A nikoliv ten, kdo se snaží přizpůsobit nějaký web potřebám konkrétního vyhledávače. Takže slíbí-li někdo někomu, že mu optimalizuje web s určitým garantovaným výsledkem, žije v bludu nebo lže.

Odborníci na SEO tak třeba nemohou ovlivnit algoritmy vyhledávačů, jež se v průběhu doby mění, efektivitu podobné činnosti konkurentů, chování cílové skupiny, jíž je optimalizovaný web určen, změny v poptávce, vývoj trhu, vliv médií a veřejného mínění na nějakou značku, inovace a nové konkurenční produkty. To jsou v podstatě velké neznámé.

A to, co oni odborníci ovlivnit mohou, jako jsou žádoucí změny ve struktuře stránek a tvoření stránek nových, záležitosti týkající se textů, úpravy dat, změny uživatelského prostředí a podobně, nestačí k tomu, aby se dal úspěch SEO stoprocentně předvídat a garantovat.

Ale přesto je optimalizace pro internetové vyhledávače něco, co pozitivně ovlivňuje pozici webů ve vyhledávačích a jejich úspěšnost. A na to se vyplatí vsadit.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol