Nástroj, který končí

Ohodnoťte post

V roce 2009 Google spustil nástroj URL parameters tools, který umožňoval vyhledávacím robotům rozpoznat, zdali je URL adresa dobrá nebo zdali bude lepší ji rovnou ignorovat. Google tak mohl zakázat indexovat libovolnou URL adresu na vašem webu. Tak buďme upřímní, v této době to byla tak trochu divočina a samozřejmě rok od roku se vše pohybuje směrem kupředu. Nyní je čas tuto funkci odstranit a dojte k tomu tak 26. dubna 2022. Samotný Google ji totiž vnímá jako nedůležitou a tudíž nepotřebnou. Naštěstí nikdo nemusí přemýšlet o tom, co má udělat, protože si s veškerými parametry poradí Google sám. Nástroj Parametry URL od Googlu bude ukončen a po tomto datu již nebudete mít k tomu nástroji přístup.

Změna, která může někomu chybět

Pokud si nedovedete bez nástroje představit svoji práci nebo vám bude chybět, stále můžete využít možnosti, které vám poskytují robots.txt nebo ke specifikaci jazykové verze stránky.

To že dá Google nástroji URL parameters tools sbohem je jedna záležitost, ale na druhou stranu se dá počítat i s dalšími změnami. Uvidíme, co nám v této oblasti změn přinese rok 2022.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol