Něco o copywritingu

Ohodnoťte post

Pokud dosud nevíte, co to je onen výše zmíněný copywriting, pak vám to lze docela jednoduše vysvětlit. Jde vlastně o profesionální psaní, a to především následujících textů:

Účelem vytváření takových textů je získávání návštěvníků pro daný web, z jejichž řad se v ideálním případě posléze rekrutují zákazníci. Pokud tu jde o texty reklamní a propagační, je třeba, aby tyto byly optimalizované pro internetové vyhledávače a zároveň vzbuzovaly ve svých čtenářích zájem o danou nabídku a pocit důvěry v to zde nabízené, pokud pak jsou takové texty obsahové, je třeba, aby poutavou formou poskytly čtenářům relevantní informace týkající se konkrétních nabízených výrobků a služeb, což zvyšuje naději na uzavření obchodních transakcí.

A co to znamená, že je text optimalizovaný pro internetové vyhledávače? Jde o text, který musí být v internetových vyhledávačích po zadání klíčového slova k nalezení. Což znamená, že do tohoto musí být zakomponována klíčová slova či fráze, jež internetová veřejnost obvykle do vyhledávačů zadává.

Ovšem současně se tu musí analyzovat obsah textů používaných konkurencí, protože i na množství unikátních textů záleží, který web bude považován za relevantnější.

A protože takové texty jen tak někdo nedokáže vytvořit, je třeba vsadit na copywritery s dostatkem zkušeností. Na ty, kteří vytvoří něco kvalitního, a nikoliv jenom nějakou přehnanou ódu na konkrétní nabídku, kteří dokážou využít relevantní informace a srozumitelně je předložit internetové veřejnosti. Ovšem podcenit se rozhodně nesmí ani forma takových textů, jež musí sloužit k tomu, aby v nich člověk bez dlouhého čtení nalezl právě informace, které hledá.

Takový schopný copywriter prostě dokáže ve svých textech pojmout zadané téma, dokáže ho náležitě formátovat, zachovat logickou strukturu a podobně. A hlavně musí být ochoten na takových textech pracovat tak dlouho, dokud nejsou dokonalé. Dokonalé jako on sám.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol