Neignorujte linkbuilding

Ohodnoťte post

U každého webu, který je zveřejněn na internetu, je důležitá nejen sama jeho existence, ale i skutečnost, nakolik se daří internetové veřejnosti tento objevit a nakolik je tedy hojné jeho využívání. Sám web totiž ještě nezaručuje ani sebemenší úspěch. Nejprve ho musíme my lidé objevit a až potom snad…

Ale jak to zařídit, aby si internetová veřejnost právě určitého webu všimla? V tom sehrává zásadní roli optimalizace pro internetové vyhledávače, která dává i jinak zřejmě poměrně beznadějným webům šanci dostat se na výsluní. A to třeba i linkbuildingem, jenž je jednou ze součástí SEO.

Takový linkbuilding není možné ignorovat, chce-li někdo se svým webem jakéhokoliv druhu a zaměření uspět. Bez toho by byl jakýkoliv web naprosto nebo přinejmenším téměř k nenalezení, bez toho by byl tento předběhnut jakoukoliv jinou nabídkou a skončil by už od chvíle svého zrodu v zapomnění.

Protože linkbuilding, to je tvorba zpětných odkazů, které buď pomáhají navigaci na onom webu samotném, nebo sem přivádějí návštěvníky z jiných webů, na nichž jsou tyto rozmístěné.

Ovšem linkbuilding, to není jenom primitivní ukládání odkazů vedoucích na určitý web kamkoliv, kam se jenom něco podobné vložit dá. To je učiněná věda, která si žádá své. Protože není odkaz jako odkaz, a zatímco některé zpětné odkazy pomáhají, jiné nejsou k ničemu nebo mohou propagovanému webu dokonce uškodit.

Relevantní jsou totiž odkazy umístěné na důvěryhodných webech, a to na jejich prestižních místech, v článcích, titulcích a podobně, kam se jen tak nějaký odkaz nedostane, význam mají vlastně jen odkazy na obsahově příbuzných webech. A odkazy vložené někam mezi diskusní příspěvky a podobně jsou naopak jedině kontraproduktivní.

A co to znamená? Že by se měl linkbuilding přenechat odborníkům. Kteří vědí, jak s ním dosáhnout maximum možného.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol