Není odkaz jako odkaz

5/5 - (6 votes)

Zpětné odkazy mohou sehrát při zvyšování sledovanosti webu zásadní roli. Ovšem také nemusí. Nezáleží zde totiž ani tak na jejich kvantitě, jako spíše na kvalitě. A zatímco vytvoření odkazu kvalitního ovlivní sledovanost pozitivně, v opačném případě jde spíše o mrhání časem.

Zpětné odkazy je tak třeba vytvářet přednostně na webech sehrávajících ve virtuálním světě významnou úlohu. Jenom zde je zajištěna jejich efektivita a tedy i význam.

A které ze zpětných odkazů se těší u Google nejvyššímu hodnocení?

Právě na toto by měl být brán zřetel ve chvílích, kdy se rozhodujeme, zda vsadíme na interní prolinkování, tvorbu kvalitního a přínosného obsahu, tvorbu článků pro jiné weby, psaní recenzí a PR článků a podobně.

Protože ne každá forma linkbuildingu je ideální. A je záhodno vsadit na to optimální.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol