seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvítíme si na Vaši návštěvnost

Není odkaz jako odkaz

Zpětné odkazy mohou sehrát při zvyšování sledovanosti webu zásadní roli. Ovšem také nemusí. Nezáleží zde totiž ani tak na jejich kvantitě, jako spíše na kvalitě. A zatímco vytvoření odkazu kvalitního ovlivní sledovanost pozitivně, v opačném případě jde spíše o mrhání časem.

Zpětné odkazy je tak třeba vytvářet přednostně na webech sehrávajících ve virtuálním světě významnou úlohu. Jenom zde je zajištěna jejich efektivita a tedy i význam.

A které ze zpětných odkazů se těší u Google nejvyššímu hodnocení?

Právě na toto by měl být brán zřetel ve chvílích, kdy se rozhodujeme, zda vsadíme na interní prolinkování, tvorbu kvalitního a přínosného obsahu, tvorbu článků pro jiné weby, psaní recenzí a PR článků a podobně.

Protože ne každá forma linkbuildingu je ideální. A je záhodno vsadit na to optimální.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol