Nestačí něco napsat

Ohodnoťte post

Pokud chce někdo psát texty pro potřeby internetu a tím si na sebe vydělávat, může se do toho kdykoliv pustit. Snaze lidí se tu meze nekladou a vzhledem k rozsahu a potřebám internetu se tu určitě uplatnění najít dá. Protože texty tu byly, jsou i budou potřeba, bez těch se weby neobejdou, a to ať už jde o vytváření jejich obsahu nebo propagaci.

Ovšem zapotřebí jsou tu takové texty, jaké potřebují jak zákazníci internetových podnikatelů, tak i internetové vyhledávače. Jak jedněm, tak i druhým se tu musí vyhovět. A to nemusí být rozhodně snadné, protože lidé jsou lidé a vyhledávače stroje. A požadavky strojů a lidí samozřejmě nejsou identické.

Ten, kdo chce být úspěšným copywriterem, tedy musí být schopen nejen psát. Musí v první řadě zvládat rešerše, aby pochopil problematiku, o níž má psát, a aby získal veškeré relevantní informace. A pak musí být schopen porozumět potřebám těch, jimž je dotyčná nabídka určena, a podat jim to takovým způsobem, který bude akceptován a zaujme. Bez toho nebude text účinný tak, jak by měl.

Copywriter by pak měl rozumět i problematice klíčových slov. Měl by vědět, jak je analyzovat a jak v textu používat. Jak najít ta nejvhodnější a jak frekventovaně je v textech využívat, aby to posloužilo věci. A aby toho nebylo málo, musí rozumět i záležitostem týkajícím se grafiky, různých redakčních systémů, optimalizace pro internetové vyhledávače a kdo ví, čemu všemu ještě. A tím, co z jeho pomyslného pera vzejde, by měl vždy být přehledný text rozčleněný na odstavce, se smysluplnými nadpisy, čtivý a pravopisnými chybami se nehemžící. Je to nezbytné, protože těch, kdo nabízejí na internetu podobné služby, není málo. A skutečně uspěje jenom ten, kdo se nespoléhá výhradně na to, že osloví potenciální klienty nízkou cenou své nabídky. Přednost má ten, kdo má kromě schopností i dostatek odborných zkušeností a může nabídnout i reference od dřívějších klientů. Ty dobře vyznívající, pochopitelně.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol