Neusněte na vavřínech

Ohodnoťte post

Jak jste mohli zaznamenat, tak loňský rok, a jak se zdá i začátek letošního roku, dal tak trochu každému zabrat. A teď není ani tak řeč o běžných životních záležitostech, ale podíváme se do online prostředí. Tady se to jen hemžilo, jak na mraveništi. Pro většinu z vás byl totiž internet stěžejní záležitostí. Zde se pracovalo, nakupovalo, komunikovalo, získávaly informace, no zkrátka byl zde život. Nebudeme si nalhávat, že se odhalily jisté nedostatky a díky tomu se letos můžete těšit na podstatné změny v SEO. Především ovlivní optimalizaci pro vyhledávače, což by mohlo být velmi přínosné pro toho, kdo včas zareaguje.

Výzva, která přinese příležitost

Pokud se zamyslíte nad různými webovými stránkami, tak můžete jako uživatelé posoudit sami, jak jste byli spokojeni s výsledkem. Rozhodně jsou situace, které ovlivní to, zdali se na web opětovně vrátíte nebo ne. Nebudeme si nalhávat, že samotné načítání webu je buď velkým ziskem, nebo bohužel zkázou. Je pravdou, že tato skutečnost byla v podstatě zásadní již v předešlých letech, nicméně letošní rok přinese jistou změnu, které je třeba se chopit. Máte pocit, že se vás to netýká? V tomto případě si raději zkontrolujte zásadní krok, jak rychle se webové stránky uživateli zobrazí.

Změna, která potěší

Už jen krůček ke štěstí a samozřejmě ideálního pomocníka Core Web Vitals. Je pravdou, že samotné Web Vitals není neznámou pro toho, kdo se v SEO vodách pohybuje, ale Core Web Vitals je něco víc a řadí se k těm nejdůležitějším souborům metrik, které Google považuje za stěžejní v oblasti úspěšnosti celého webu. Právě letos jsou plánované změny v této oblasti a je třeba nepromarnit příležitost. UX a webdesing budou zase k SEO o více, než krok blíž. Jak se zdá, tak se jedná o velkou přínosnou změnu, která přinese zisk.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol