Nezůstávejte pozadu

Ohodnoťte post

Pokud se zaměříme na načítání webových stránek, tak stále se bude jednat o jeden z nejdůležitějších faktorů, který může ovlivnit váš web. To se samozřejmě týká stránek jak pro mobilní zařízení, tak počítače. Je zcela možné, že když neprovedete včas změnu, tak zůstanete pozadu. Není zrovna žádným tajemstvím, že právě tento faktor hraje nejdůležitější roli v SEO, protože je toto téma na programu již několik let. Jenomže poslední dobou je mnohem důležitější, než kdykoliv předtím. Jaksi aktualizace Google algoritmů na tuto skutečně upozorňuje a apeluje na ni.

Vaše pověst může být v ohrožení

Můžete se snažit vytvořit moderní webové stránky se zajímavou grafikou a dokonce i podporou hlasového vyhledávání, jenomže háček bude v rychlosti. Vyzkoušejte si sami na sobě, jak dlouho dáte šanci stránce, než se načte. Většinou se uživatelé rozhodnou pro úprk po několika sekundách a ani nepočkají, jak vlastně je přivítá úvodní strana. Veškeré vaše úsilí přichází vniveč. Pokud se toto děje ve větší míře, poté to ale následně poškozuje samotnou pověst u Googlu a to povede ke ztrátě pozic a samozřejmě i návštěvnosti.

Jak se na to tváří Google?

Právě jedním z trendů, který ovlivňuje SEO jsou samotní zákazníci. Google k měření zákaznické zkušenosti požívá metriku Core web vitals se 3 faktory:

Jak se ve všem dobře vyznat, na to může odpovědět služba Google PageSpeed Insights, kdy je nesmírně důležité nejdříve porozumět tomu, jak si vůbec vaše stránky vedou, jak jsou rychlé a samozřejmě nechybí ani doporučení, co lze s tímto problémem udělat, aby váš web byl rychlejší.

Když dodržíte pokyny pro zrychlení načítání stránek, tak budete překvapeni výsledkem.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol