Nové kreativní tipy

Ohodnoťte post

Kdo na Instagramu již pracuje, tak ví, že se skutečně vyplatí soustředit na novinky, protože ty algoritmus jednoduše miluje. A pokud jste ještě nezkusili Instagram Reels, tak rozhodně jste pozadu a také je zcela možné, že jste mohli zaznamenat vaše klesající dosahy. Pokud na chvíli zůstaneme u Instagramu Reels, tak se mu rozhodně nedá upřít, že je to nejvíce fungující formát, při kterém rozhodně čísla klesat nebudou, ale právě naopak. I přesto je třeba se na některé postupy soustředit a věnovat jim pozornost.

Zajímavá podpůrná sada videí

Instagram spustil novou sadu videí právě v rámci projektu We Create. Jak se zdá, tak malé nebo střední firmy mají jistou podporu, zvláště pokud právě chtějí využít Instagram Reels, který má samozřejmě ideální potenciál, jak pomoc firmách v růstu. Někteří se s ním již mohli seznámit a to když v první fázi se zaměřil na podporu firem, jejichž vlastníky byli černoši a nyní jsou to zase například společnosti, které vlastní a spravují ženy. Ovšem inspiraci si může pobrat z videí kdokoliv.

Líbí nebo nelíbí

Není třeba ani dlouho představovat komentování videí. Plec nahoru, dolů, srdíčka nebo výraz údivu, to je celkem běžné vyjádření, nicméně největší váhu v tomto případě již nemají srdíčka. Důležitější je sdílení nebo ukládání. Avšak výjimku mohou tvořit powerliky, které vás mohou poslat na přední pozice ve vyhledávání. Jedná se o like od větších profilů ve vaší oblasti zájmu nebo niche.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol