Nový Jičín SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Tak, jako váš počítač potřebuje různé aktualizace a nastavení, aby splňoval vaše požadavky a správně fungoval, tak i vaše internetové stránky potřebují podobné služby. Říká se jim SEO optimalizace Nový Jičín a bez nich je těžké dosáhnout vrcholů ve vyhledávačích, jako seznam nebo google, a také zajistit návštěvnost.

S optimalizacemi si nemusíte lámat hlavu, pokud využijete služby naší společnosti SEOlight. Nejsme přímo z Nového Jičína, ale naše působení je natolik rozsáhlé, že působíme i tady. K čemu by byl telefonický a emailový kontakt, kdybyste pro každou pomoc museli někam osobně?

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – vaše internetové stránky nastavíme tak, aby byly optimalizace úspěšné

Návrh klíčových slov – klíčová slova jsou prvořadé a my vám je navrhneme přímo pro váš web

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – kompletní péče o váš web s pravidelnými aktualizacemi, tvorbou textů a zpětných odkazů za výhodnou cenu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?