Obchod, který bude prosperovat

Ohodnoťte post

Jen malý detail k doplnění. E-shop je samozřejmě skvělá věc, zvláště pokud se zabýváte prodejem, nicméně stále se jedná o webové stránky, kde se budou klienti rozhodovat, zdali koupí či nekoupí produkt. Jenomže ani to nestačí, protože e-shop je nejen pro lidi, ale také musí být po SEO stránce vhodný k tomu, aby váš obchod vůbec někdo našel.

Základy SEO v online obchodě

Mimochodem i UX – což je zkratka pro uživatelskou zkušenost je důležitou součástí SEO. Nezapomeňte na strukturovaná data, recenze, časté dotazy zákazníků a zkrátka se soustřeďte na pravidelné SEO, které vám pomůže udržet e-shop v chodu.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol