Odkazy ukazují směr

Ohodnoťte post

Vyhledají-li internetové vyhledávače na internetu nějaký materiál, uloží si ho, prozkoumají ho a na základě jeho vlastností rozhodnou, jak dokonale a nadějně ho budou nabízet těm, kteří něco podobného na internetu hledají. A protože toho dokážou internetové vyhledávače najít skutečně spoustu, záleží často i na kdejaké maličkosti, zda bude určitý web nalezen a využit nebo ne. A když tu záleží i na maličkostech, je pochopitelné, že ani to skutečně závažné určitě nesmíme opomenout.

A co že tedy nesmí nikomu uniknout, aby se jeho web nedostal do zbytečných potíží? Především linkbuilding, ona neodmyslitelná součást optimalizace pro internetové vyhledávače.

Linkbuilding, tedy vytváření zpětných odkazů, totiž vyvolává v očích internetových vyhledávačů u optimalizovaných webů pocit větší autority webu, a to pochopitelně znamená posun na lepší pozici ve vyhledávačích. A čím lepší taková pozice je, tím spíše se webu daří, tím spíše tento přináší svému provozovateli užitek. A čím víc kvalitních odkazů tu je, tím je to pochopitelně lepší. Protože zvýšení viditelnosti a organické návštěvnosti je něco, co je žádoucí a co se nikdy neztratí.

A takové zpětné odkazy neovlivňují jenom názor vyhledávače na konkrétní web, ale také přivádějí bezprostředně nové návštěvníky, kterých také snad nikdy není dost.

Když je na některém webu odkaz směřující na web jiný, jde vlastně o určitý typ doporučení podporovaného webu. Někomu stojí za to, aby cizí web podpořil, a to něco znamená. A čím víc takových doporučení, tím líp. Zejména pokud se na nějaký web odkazuje z webů s vysokou autoritou, ovšem svou roli má i interní linkbuilding, tedy situace, kdy se takto odkazuje v rámci téhož webu.

Pří linkbuildingu jde tedy právě o vytváření takových dokonalých odkazů. Těch na obsahově relevantních a autoritativních webech, odkud je váha takových odkazů co největší. Protože z toho kouká zisk nových návštěvníků, kteří jsou vždy žádoucí.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol