Olomouc SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Obchody nejdou tak, jak byste si přáli a to jste už vyzkoušeli všechno? Dokonce jste i investovali do webových stránek, ale efekt se jaksi nedostavil? Co se týká webových stránek, je možné, že jim chybí SEO optimalizace Olomouc. Z toho důvodu nejsou vidět ve vyhledávačích a tím je i počet návštěv výrazně nízký.

Jsme firma SEOlight, která klienty nevodí za nos, ale rovnou jim pomáhá dosáhnout vytoužených cílů. Nenašli jste naše sídlo v Olomouci? Nebojte se, nejedná se o žádný podvod. Město Olomouc je oblastí, kde rovněž působíme a dokážeme se s vámi sejít, ale hlavně vše vyřídit z pohodlí vašeho domova.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – navrhneme vám taková klíčová slova, která odpovídají obsahu a charakteru vašeho webu

SEO analýza – nastavíme vaše stránky tak, aby byly funkční po všech stránkách

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – návrh klíčových slov, kontrola webu, úpravy, tvoření zpětných odkazů

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?