Opava SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Dnešní moderní doba přináší tu výhodu, že se dá všechno zařizovat z pohodlí domova. Pokud i vy máte, co nabídnout a chcete, aby vaši zákazníci využívali komfort, jako je nákup z domova, tak to chce vytvořit internetové stránky. A když je už máte je potřeba provést SEO optimalizace Opava, ale těm vůbec nemusíte rozumět, když se obrátíte na pravé profesionály.

 

Službu SEO optimalizací vám zase nabízíme my a rovněž vše vyřídíme s vámi na dálku, takže do Opavy opravdu nemusíte. Naše sídlo je v okrese Kutná Hora, ale naše působnost je všude tam, kde se nachází náš zákazník.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – klíčová slova vám navrhneme a na vás bude vybrat, které vám nejvíce vyhovují

SEO analýza – s vaším souhlasem váš web zkontrolujeme a upravíme, když bude potřeba

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – kompletní realizace optimalizace

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?