Optimalizace se Surferem

Ohodnoťte post

Každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, ví, že se na dnešním internetu nelze bez optimalizace prakticky obejít. Respektive že se bez ní sice obejít dá, ale to jedině tehdy, když je majitel webu smířen s tím, že se o něj nebude nikdo zajímat a že tu tedy nabízení čehokoliv nebude mít pražádný smysl, protože to nebude využito.

A tak se optimalizovat musí. A pomáhat při tom může třeba i polský nástroj s názvem Surfer, který s pomocí strojového učení dokáže pomoci s obsahovou optimalizací, a tedy s tím, co pomáhá při prosazování se mezi další internetovou konkurencí.

Tento nástroj se skládá ze SERP Analyzeru, Content Editoru, Keyword Research a momentálně betaverze Content Planneru a umožňuje analýzu výsledků, hledání příležitostí pro určitý web a srovnání tohoto s konkurencí.

Ze zadaných klíčových slov, zvoleného jazyka a desktopových nebo mobilních výsledků tu vznikne ze slov seznam, kde si lze tato slova oštítkovat. A Surfer následně nabízí výsledky z první stránky vyhledávačů, které weby se zde umísťují, jaká slova se používají v určitých obsahových prvcích, na jaká další klíčová slova se vypsané URL umísťují, ze kterých webů vedou odkazy. Lze tu srovnávat dotyčné výsledky s vlastní URL i sledovat přehledně uspořádané základní metriky a hledat tu pro sebe příležitosti.

V Content Editoru stačí zadat klíčové slovo a začít psát novou optimalizovanou stránku pro ono klíčové slovo, lze tu v sidebaru nahlédnout do seznamu návrhů dalších klíčových slov, jež jsou ve článku žádoucí. Přičemž se tu vypočítává skóre, naznačující, co je třeba změnit k lepšímu, a výsledek lze sdílet v Google dokumentech.

Keyword Research je nástrojem sloužícím ke sběru dat. Slouží při analýze klíčových slov, k těm zadaným navrhuje další, z nichž si lze vybrat ta relevantní.

Content Planner rozděluje klíčová slova do tematických skupin (klasterů), z nichž si lze vybrat ten, na který se bude psát.

A to je prospěšný nástroj pro lidi zabývající se kontinuální a obsahovou SEO a pro copywritery.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol