Optimalizovat se musí

Ohodnoťte post

Dokáže se web na internetu obejít bez optimalizace pro internetové vyhledávače? Ano, to bezesporu dokáže. Ovšem musí se v takovém případě akceptovat neakceptovatelné – tedy ta skutečnost, že se takový web bude nejspíše potýkat s natolik zásadním nedostatkem návštěvníků, že se jeho provozování vlastně nebude vyplácet a půjde o něco docela zbytečného.

A protože to nelze dopustit, protože si nikdo nepořizuje web proto, aby s ním prožíval jenom jeden nezdar za druhým, je nezbytné tomuto dopřávat právě onu zmíněnou optimalizaci pro internetové vyhledávače, zkráceně SEO. Jenom díky ní bude mít web vždy tolik pozornosti ze strany veřejnosti, kolik si zasluhuje, kolik je zapotřebí.

Pokud nejste doposud v obraze a z předchozích řádků jste si odvodili, že je ona SEO kdosi, kdo obchází uživatele internetu a přemlouvá je, aby proboha zavítali na některý konkrétní web, mýlíte se. A abyste se už více nemýlili, řekněme si, co to ta optimalizace je.

Jedná se o několik různých druhů činností, jež mají společné to, že zdokonalují jimi optimalizovaný web tak, jak si to žádají internetové vyhledávače. A činí tak proto, že jsou to zrovna internetové vyhledávače, jež sledovanost jednotlivých webů na internetu zásadně ovlivňují. Kontroluje se tu tedy web jako takový, aby se z něj odstranily možné nedostatky, vybírají se na něm ta nejlépe fungující klíčová slova, zajišťuje se napsání potřebných článků a dalších textů té nejvyšší kvality, vytvářejí se dostatečně početné a fungující zpětné odkazy, propaguje se. A když se to dá všechno dohromady, je výsledkem takový web, jaký ideálně odpovídá požadavkům internetových vyhledávačů. Které za to posunou odkaz mířící na tento web do čela toho, co se nabídne pátrající veřejnosti. Tam, kde to každý uvidí a navštíví. A bude tedy po problémech s návštěvností.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol