Orlová SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Kolik uživatelů v Moravskoslezském kraji vyhledává různé internetové stránky? Možná právě někdo hledá tu vaši a rád by využil právě ty služby a produkty, které nabízíte. Rád by si někdo přečetl váš blog, či jiné zajímavosti, ale bohužel vás seznam ani google nevnímá. A to by chtělo projít web SEO optimalizací Orlová.

Že nevíte, o co jde? My vám rádi vše vysvětlíme. Jsme profesionálové v této oblasti a naše firma již pomohla nejednomu majiteli webových stránek, který nebyl viditelný, tak jako například teď vy. V Orlové naší kancelář nenajdete, ale to pouze z toho důvodu, že naše působení je na dálku a osobní schůzka je možná, pokud nebudete chtít řešit věci z pohodlí domova.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – provedeme kontrolu vašich stránek, a co bude chybné, odstraníme s vaším souhlasem

Návrh klíčových slov – předáme vám dle obsahu vašeho webu návrh klíčových slov, ze kterých si vyberete vy sami

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – do jednoho celku shrneme všechny naše služby za skvělou cenu, ale balíček neobsahuje garanci

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?